Skaistas autiņbiksītes - skaistiem mazuļiem

Daudzkārt lietojamās auduma autiņbiksītes

Ļauj ietaupīt 700-800 EUR līdz divu gadu vecumam.

 

 

 

Ar ko atšķiras auduma autiņbiksītes?

Daudzkārt izmantojamās autiņbiksītes ir šūtas no speciāla augstvērtīga auduma, lai nodrošinātu mazulim komfortu. Ārējā kārta – PUL (laminēts poliesters) ir speciāls materiāls, kurš aizkavē mitrumu, bet caurvada gaisu. Pateicoties šim slānim, autiņbiksītes nenoplūst, un tajā pašā laikā ļauj ādai elpot. Iekšējais slānis – taustei patīkams, dabīgs bambusa šķiedras mikroflīss, kas nekairina ādu. Tas nevis iesūc sevī mitrumu, bet gan otrādi, paliekot sauss, tas novada mitrumu uz vidējo slāni. Bambusa flīss palīdz arī termoregulācijai, lai bērns autiņbiksītēs nepārkarstu. Tas ir īpaši svarīgi zēniem. Vidējais slānis – atsevišķs daudzkārtains  ieliktnītis no labi uzsūcošiem materiāliem: mikroflīss no parastā vai ogļu bambusa. Šo mūsdienīgo materiālu daudzveidīgie savienojumi ļauj izveidot ieliktnīšus, kas spēj noturēt gan mitrumu, gan nepatīkamo smaku.

Kvalitatīvu autiņbiksīšu pazīmes

100% mitrumu necaurlaidīgs ārējais auduma slānis

Plašas izmēru izvēles iespējas

Naturāls iekšējā slāņa audums

Ērts ieliktņu kabatu un gumiju dizains

Kāpēc izmantot auduma autiņbiksītes?

Iespēja ietaupīt

Daudzkārt izmantojamām autiņbiksītēm ir universāls izmērs, kas „augs” kopā ar jūsu bērnu. Tām ir iespējams regulēt autiņbiksīšu augstumu un vēderiņa apjomu, kas derēs bērniem ar svaru no 3,6  līdz 16 kilogramiem. Jūs varēsiet izmantot tās pašas autiņbiksītes, līdz jūsu bērns pieradīs pie podiņa.

Vai esat kādreiz aprēķinājuši, cik naudas jūs tērējat autiņbiksītēm vienai dienai? Mēnesim? Un gadā? Bet vai nav gadījies, ka nupat uzvilktās autiņbiksītes ir jāizmet un jānomaina pret jaunām jau pēc 10 minūtēm? Līdz 2 gadu vecumam mazulis izlieto vairāk par 4000 autiņu, kuru izmaksas pārsniedz 1000 eiro!

2

Ar auduma autiņbiksītēm jūs varēsiet ietaupīt 700 – 800 eiro, bet,  ja vēlāk lietosiet tās arī otram bērniņam, tad ekonomija būs vēl 2 – 3 reizes lielāka. Vienreizējais tēriņš par auduma autiņbiksītēm sevi attaisnos jau pēc 2 – 3 mēnešiem. Mēs esam pārliecināti, ka jūsu ģimenē atradīsies pielietojums ietaupītajai summai.

Bērnība bez ķīmijas

Pat visdārgāko vienreizējo autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantoti absorbējošie gēli, ķīmiskās krāsvielas un citas vielas, kas var bērna ādā  izraisīt kairinājumu, bet dažiem mazuļiem pat dermatītu. Vienreizējās autiņbiksītes var saturēt dioksīnu, sodas poliakrilu, plastiku, ksilēnu, etilbenzīnu un citas vielas. Vēl aktuālāka problēma kļūst vasarā, kad, sakarstot saulē vai uzsilstot sutoņā, vienreizējās autiņbiksītes kļūst mazulim kaitīgas.

Auduma autiņbiksītes elpo, pie tam  bambusa mikroflīsam piemīt termoregulējošas īpašības. Tajās bērns jutīsies komfortabli jebkuros apstākļos. Savukārt mīkstais, maigais, naturālais flīss nekairina mazuļa ādu un to ir patīkami valkāt.

Ērti un skaisti

Izmantotās vienreizējās autiņbiksītes krājas atkritumu tvertnēs katru dienu. Lai atbrīvotos no smakas, atkritumus nākas iznest ļoti bieži – dažas  māmiņas to dara vairākas reizes dienā. Šī problēma zūd, lietojot daudzkārt izmantojamās autiņbiksītes.

Auduma autiņbiksītes ir ne vien ērtas  mazulim, bet arī lieliski palīdz pieradināt bērnu nēsāt apakšbiksītes un lietot podiņu. Bērni, kas valkā auduma autiņbiksītes, sāk podiņu izmantot agrāk.

Par gaumēm nestrīdas, taču, domājams, ikviena māmiņa savam mazulim izvēlētos biksītes ar krāsainu zīmējumu daudzveidību „papīra izstrādājuma” vietā. Izvēlieties interesantākās un skaistākās auduma autiņbiksītes, lai tās ik dienu priecētu jūs un jūsu mazuli.

Rūpes par ekoloģiju

Katra māmiņa vēl savam bērnam vislabāko. Mēs varam ietekmēt to, kādā pasaulē dzīvos mūsu bērni. Katrs bērns līdz 2 gadu vecumam izmanto vairāk kā 4000 autiņbiksīšu, kuru sadalīšanās process norit desmitiem gadu garumā. Iedomājieties šo milzīgo kaudzi no 4000 autiņbiksīšu, kas nepieciešamas katram no 16000 bērnu, kuri piedzimst ik stundu. Planētas piesārņošana ar vienreizējās lietošanas precēm, tajā skaitā  – vienreizējās lietošanas autiņbiksītēm, ir milzīga problēma, kuru var atrisināt vienīgi izvēloties ekoloģisku pieeju.

Cik autiņbiksīšu ir nepieciešams?

 

Daudzkārt  lietojamo autiņbiksīšu skaits ir atkarīgs no trim galvenajiem faktoriem:

  • -Cik bieži jūs esat gatavi nodoties mazgāšanai?
  • -Cik bieži ir jāmaina autiņbiksītes tieši jūsu mazulim?
  • -Vai lietosiet tikai auduma autiņbiksītes vai arī kombinēsiet tās ar vienreiz lietojamajām?

 

Ģimenē ar mazu bērnu ikviens ietaupītais eiro nebūs lieks. Un, lai arī mazgājot autiņbiksītes katru dienu, ir iespējams ietaupīt uz to iegādes rēķina, lielāko vairumu māmiņu šāda ikdienas mazgāšana agrāk vai vēlāk  nogurdina. Mēs labi zinām, cik daudz rūpju un cik maz laika ir māmiņām. Lai arī veidojam nepieciešamo autiņbiksīšu aprēķinus, ņemot vērā 1- reizēju iknedēļas mazgāšanu, tomēr neiesakām izvēlēties šo variantu. Tīrības uzturēšanai, kā arī nepatīkamās smakas likvidēšanai ir pietiekami autiņbiksītes izmazgāt 1 reizi 2 – 4 dienās.

Bērni ir dažādi. Ja vienam nepieciešams nomainīt autiņbiksītes 10 – 12 reizes diennaktī, citam pietiek ar 6 – 8  reizēm. Jebkurā gadījumā ir jāsaprot, ka tas atkarīga arī no bērna vecuma. Ar katru bērna dzīves mēnesi autiņbiksīšu maiņas skaits ikdienu nedaudz  samazinās.

Kaut arī mēs uzskatām, ka auduma autiņbiksītes ir ērtākas, patīkamākas un veselīgākas bērniem, mēs neliekam jums pilnībā atteikties no vienreizējās lietošanas autiņbiksītēm. Tās var būt ļoti ērtas atsevišķos gadījumos. Piemēram, ļoti ilgu pastaigu laikā vai tālākos izbraucienos ir ērti „pa rokai” paturēt pierastos vienreizlietojamos autiņus. Mūsu ieteikums – kombinējiet auduma un vienreizlietojamās autiņbiksītes.

1

Par to, kā pareizi mazgāt auduma autiņbiksītes, lai tās jums kalpotu iespējami ilgāk, lasiet lapā Autiņbiksīšu kopšana.

Izmeģinājuma komplekts
75 EUR
4 autiņbiksītes
10 ieliktņi
Bezmaksas piegāde
Bāzes komplekts
110 EUR
6 autiņbiksītes
15 ieliktņi
Bezmaksas piegāde
Premium komplekts
145 EUR
8 autiņbiksītes
20 ieliktņi
1 bambusa salvešu ruļļis
Bezmaksas piegāde
VIP komplekts
205 EUR
12 autiņbiksītes
30 ieliktņi
1 bambusa salvešu ruļļis
1 mitrumnecaurlaidīga soma
Bezmaksas piegāde

Autiņbiksītes

Close

Auduma autiņbiksītes ar meža zvēriem

12.90
Read more
Close

Auduma autiņbiksītes ar sirsniņām

12.90
Read more
Close

Auduma autiņbiksītes ar ziediem

12.90
Read more

Komplekti

Close

Auduma autiņbiksīšu VIP komplekts

205.00
Read More
Close

Auduma autiņbiksīšu premium komplekts

145.00
Read More
Close

Auduma autiņbiksīšu bāzes komplekts

110.00
Read More
Close

Auduma autiņbiksīšu iepazīšanās komplekts

75.00
Read More

Kā atvieglot mazgājamo autiņbiksīšu izmantošanu

Protams, auduma autiņbiksītēm ir vesela virkne priekšrocību salīdzinājumā ar vienreizējām autiņbiksītēm. Tās ir izdevīgākas, veselīgākas gan mazulim, gan apkārtējai videi. Taču auduma autiņbiksīšu izmantošanā ir arī sava grūtība – nepieciešamība regulāri tās mazgāt. Un kaut arī mazgāt mūsdienās ir daudz vienkāršāk, nekā tas bija tad, kad mūsu mammas to darīja, mēs cenšamies atrast veidus, kā atvieglot mūsdienu māmiņu dzīvi vēl vairāk. Tādēļ mēs piedāvājam izmantot šos auduma autiņbiksīšu aksesuārus:

Papildus ieliktnīši

Ja autiņbiksīšu ieliktnis tiek izmantots, neieliekot to speciālā kabatā, bieži notiek tā, ka tiek izsmērēts tikai ieliktnis, bet autiņbiksītes paliek tīras un sausas. Dažiem bērniem noteiktā laikā ar vienu ieliktni var būt nepietiekami, un ērtāk viņi jūtas, kad tiek izmantoti uzreiz divi ieliktņi. Vēl dažreiz ieliktņi pazūd un neviens nezina, kur tos meklēt. Jebkurā gadījumā rezerves ieliktņi ir ļoti noderīgi, tādēļ tos var pasūtīt atsevišķi, arī bez autiņbiksītēm.

Close

Absorbējošs ieliktnis autiņbiksītēm

3.50
Read more

Bambusa salvetes

100% bambusa salvetes ir vienreizējas, naturālas, mīkstas un ādu nekairinošas. Nesatur ne ķīmiju, ne parfīmu. Salvetes ir taustei patīkamas un ļoti plānas, taču pietiekami izturīgas, lai neplīstu, autiņbiksīšu nēsāšanas laikā. Tās ļoti atvieglo auduma autiņbiksīšu tīrīšanu. Mazulis tā vietā, lai smērētu autiņbiksītes, smērē salveti, kuru pēc tam var izmest vai noskalot tualetes podā. Pašas autiņbiksītes nav uzreiz jāmazgā, bet tikai jāizskalo.

Mitrumu necaurlaidīgās somas

Izgatavotas no tāda paša materiāla kā auduma autiņbiksīšu ārējais slānis. Tās nelaiž cauri mitrumu un ir ļoti ērtas, it īpaši ņemot tās līdzi pastaigās. Somā var ielikt mitras, lietotas autiņbiksītes un citas netīras lietas. Tas ir ērtākais veids, kā uzglabāt autiņbiksītes līdz mazgāšanai un neuztraukties par to, kur likt slapjās mantas pastaigas laikā.

Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more
Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more
Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more