Kā atvieglot mazgājamo autiņbiksīšu izmantošanu

Protams, auduma autiņbiksītēm ir vesela virkne priekšrocību salīdzinājumā ar vienreizējām autiņbiksītēm. Tās ir izdevīgākas, veselīgākas gan mazulim, gan apkārtējai videi. Taču auduma autiņbiksīšu izmantošanā ir arī sava grūtība – nepieciešamība regulāri tās mazgāt. Un kaut arī mazgāt mūsdienās ir daudz vienkāršāk, nekā tas bija tad, kad mūsu mammas to darīja, mēs cenšamies atrast veidus, kā atvieglot mūsdienu māmiņu dzīvi vēl vairāk. Tādēļ mēs piedāvājam izmantot šos auduma autiņbiksīšu aksesuārus:

– papildus ieliktnīšus

– vienreizējās bambusa salvetes

– mitrumu necaurlaidīgās somas

 Papildus ieliktnīši

Ja autiņbiksīšu ieliktnis tiek izmantots, neieliekot to speciālā kabatā, bieži notiek tā, ka tiek izsmērēts tikai ieliktnis, bet autiņbiksītes paliek tīras un sausas. Dažiem bērniem noteiktā laikā ar vienu ieliktni var būt nepietiekami, un ērtāk viņi jūtas, kad tiek izmantoti uzreiz divi ieliktņi. Vēl dažreiz ieliktņi pazūd un neviens nezina, kur tos meklēt. Jebkurā gadījumā rezerves ieliktņi ir ļoti noderīgi, tādēļ tos var pasūtīt atsevišķi, arī bez autiņbiksītēm.

Close

Absorbējošs ieliktnis autiņbiksītēm

3.50
Read more

Bambusa salvetes

100% bambusa salvetes ir vienreizējas, naturālas, mīkstas un ādu nekairinošas. Nesatur ne ķīmiju, ne parfīmu. Salvetes ir taustei patīkamas un ļoti plānas, taču pietiekami izturīgas, lai neplīstu, autiņbiksīšu nēsāšanas laikā. Tās ļoti atvieglo auduma autiņbiksīšu tīrīšanu. Mazulis tā vietā, lai smērētu autiņbiksītes, smērē salveti, kuru pēc tam var izmest vai noskalot tualetes podā. Pašas autiņbiksītes nav uzreiz jāmazgā, bet tikai jāizskalo.

Mitrumu necaurlaidīgās somas

Izgatavotas no tāda paša materiāla kā auduma autiņbiksīšu ārējais slānis. Tās nelaiž cauri mitrumu un ir ļoti ērtas, it īpaši ņemot tās līdzi pastaigās. Somā var ielikt mitras, lietotas autiņbiksītes un citas netīras lietas. Tas ir ērtākais veids, kā uzglabāt autiņbiksītes līdz mazgāšanai un neuztraukties par to, kur likt slapjās mantas pastaigas laikā.

Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more
Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more
Close

Mitrumu necaurlaidīga soma

4.90
Read more