Aktivitāšu arka

Arka ar rotaļlietām jeb Baby gym ir piemērota mazuļiem no 3 mēnešu vecuma. Tā palīdz attīstīt vizuālo uztveri, koncentrāciju, satveršanu un koordināciju, stimulē aktivitāti un motoriku. Agrā vecumā, kad aktīvi attīstās muskulatūra un fiziskās prasmes, veselīgai mazuļa attīstībai arka ir ļoti noderīga. Tā ir piemērota attīstībai pēc Montessori metodikas.

Mūsu arkas ir veidotas tikai no koka un nesatur metāla detaļas. Visi stūri ir noapaļoti, virsmas noslīpētas ar rokām, lai panāktu drošu un taustei patīkamu virsmu. Minimālistiskais dizains un arkas neitrālā koka krāsa iederēsies mūsdienīgos interjeros.

Close

Koka arka + rotaļlietu komplekts

40.00
Read More
Close

Koka arka rotaļlietām

23.90
Read more

Rotaļlietas arkai

Mēs piedāvājam koka un pārtikas silikona rotaļlietu komplektus arkai. Attīstošo rotaļlietu formu un krāsu daudzveidība piesaista mazuļa uzmanību. Koordinācija attīstās kopā ar satveršanas prasmi. Rotaļlietas var izmantot arī atsevišķi no arkas kā graužamlietiņas.

Bērnu paklāji

Ar mīksto paklāju mazulim nebūs auksti un neērti spēlēties uz grīdas. Tas lieliski papildina arku ar rotaļlietām, vai var lietot arī bez tās.

Close

Bērnu paklājs

29.90
Read more