Auduma autiņbiksīšu iepazīšanās komplekts

75.00

Lielisks auduma autiņbiksīšu iepazīšanās komplekts.

Sastāv no 4 autiņbiksītēm un 10 ieliktņiem.

Jūs varēsiet izvēlēties jebkurus dizainus no pieejamiem.

Komplektā ir par 13% izdevīgāk, nekā pērkot autiņus un ieliktņus atsevišķi.

  • 4 autiņbiksītes
  • 10 ieliktņi
  • Palīdz ietaupīt
  • Nesatur ķīmiskos absorbentus
  • Maināmi izmēri bērniem ar svaru no 3,6  līdz 16 kilogramiem
  • Palīdz ātrākai podiņmācībai
  • Var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā

 

Apraksts

Lielisks auduma autiņbiksīšu iepazīšanās komplekts. Sastāv no 4 autiņbiksītēm un 10 ieliktņiem.

Jūs varat izvēlēties jebkurus dizainus no pieejamiem.

Komplektā ir par 13% izdevīgāk, nekā pērkot autiņus un ieliktņus atsevišķi.

Daudzkārt izmantojamās autiņbiksītes šūtas no laminēta poliestera un speciāla bambusa flīsa, kas nodrošina mazulim komfortu. Ārējā kārta –  laminēts poliesters, jeb PUL ir speciāls materiāls, kurš aizkavē mitrumu, bet caurvada gaisu. Pateicoties šim slānim, autiņbiksītes nepārplūst, un tajā pašā laikā ļauj ādai elpot.

Iekšējais slānis – taustei patīkams, dabīgs termoregulējošs bambusa šķiedras mikroflīss. Tas nevis iesūc sevī mitrumu, bet, paliekot sauss, novada mitrumu cauri uz speciālu ieliktni.

Autiņbiksītēm ir universāls izmērs, ko var viegli regulēt mazuļa absolūtam komfortam. Izmantojot ērtas un uzticamas podziņas, ir iespējams regulēt autiņbiksīšu augstumu un vēderiņa apjomu.

Absorbējošie ieliktņi ir ievietojami auduma autiņbiksītēs starp ārējo un iekšējo slāni vai uz iekšējā slāņa. Ieliktņi sastāv no 4 slāņiem. Divi ārējie ir veidoti no taustei patīkama bambusa ogles šķiedras mikroflīsa, kas neizraisa ādas kairinājumu un palīdz noturēt nepatīkamo smaku. Divi iekšējie slāņi ir no mikrofibras, kas ļoti labi absorbē un notur mitrumu.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.