Auduma autiņbiksīšu VIP komplekts

205.00

VIP auduma autiņbiksīšu komplekts sastāv no 12 autiņbiksītēm, 30 ieliktņiem, bambusa salvešu ruļļa un mitrumu necaurlaidīgas somas.

Jūs varat izvēlēties jebkurus dizainus no pieejamiem.

Komplektā ir par 23% izdevīgāk, nekā pērkot autiņus un ieliktņus atsevišķi.

  • 12 autiņbiksītes
  • 30 ieliktņi
  • Bambusa salvetes
  • Mitruma necaurlaidīga soma
  • Palīdz ietaupīt
  • Nesatur ķīmiskos absorbentus
  • Maināmi izmēri bērniem ar svaru no 3,6  līdz 16 kilogramiem
  • Palīdz ātrākai podiņmācībai
  • Var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā

Apraksts

VIP auduma autiņbiksīšu komplekts sastāv no 12 autiņbiksītēm un 30 ieliktņiem. Dāvanā arī saņemsiet vienreizējo bambusa salvešu rulli, kas atvieglos auduma autiņu izmantošanu un mitruma necaurlaidīgo somu. Šī komplekta pietiks izmantojot tikai auduma autiņbiksītes, mazgājot veļu divreiz nedēļā vai kombinējot mazgājamās un vienreizējās autiņbiksītes, mazgājot veļu reizi nedēļā.

Jūs varat izvēlēties jebkurus dizainus no pieejamiem.

Komplektā ir par 23% izdevīgāk, nekā pērkot autiņus un ieliktņus atsevišķi.

Daudzkārt izmantojamās autiņbiksītes šūtas no laminēta poliestera un speciāla bambusa flīsa, kas nodrošina mazulim komfortu. Ārējā kārta –  laminēts poliesters, jeb PUL ir speciāls materiāls, kurš aizkavē mitrumu, bet caurvada gaisu. Pateicoties šim slānim, autiņbiksītes nepārplūst, un tajā pašā laikā ļauj ādai elpot.

Iekšējais slānis – taustei patīkams, dabīgs termoregulējošs bambusa šķiedras mikroflīss. Tas nevis iesūc sevī mitrumu, bet, paliekot sauss, novada mitrumu cauri uz speciālu ieliktni.

Autiņbiksītēm ir universāls izmērs, ko var viegli regulēt mazuļa absolūtam komfortam. Izmantojot ērtas un uzticamas podziņas, ir iespējams regulēt autiņbiksīšu augstumu un vēderiņa apjomu.

Absorbējošie ieliktņi ir ievietojami auduma autiņbiksītēs starp ārējo un iekšējo slāni vai uz iekšējā slāņa. Ieliktņi sastāv no 4 slāņiem. Divi ārējie ir veidoti no taustei patīkama bambusa ogles šķiedras mikroflīsa, kas neizraisa ādas kairinājumu un palīdz noturēt nepatīkamo smaku. Divi iekšējie slāņi ir no mikrofibras, kas ļoti labi absorbē un notur mitrumu.

100% bambusa salvetes ir vienreizējas, naturālas, mīkstas un ādu nekairinošas. Nesatur ķīmiju un parfīmu. Ļoti atvieglo auduma autiņbiksīšu tīrīšanu.  Kad mazulis ir sasmērējis autiņbiksītes, salveti vienkārši saliec un izmet. Rullī ir 100 salvetes, kuru izmērs – 15x29cm.

Mitrumu necaurlaidīgā somā var ievietot 4-5 izmantotas autiņbiksītes. Ļoti ērta, ceļojot ar mazuli, bet mājās lieliski der netīru autiņbiksīšu glabāšanai līdz veļas mazgāšanai. Soma nelaiž cauri mitrumu un palīdz noturēt smaku. Var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā. Somas izmērs 30x40cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.