Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Bīdamā koka rotaļlieta-begemots

7.10

Šis košais violeti-dzeltenais begemots neatstās mazuli vienaldzīgu, it īpaši tad kad sapratīs, ka to var atī jautri vizināt! Optimālais vecums rotaļām ar velkamajām mantām- 1-3 gadi, tas ir laiks, kad bērns jau daudz ko ir apguvis, un viņam kā vēl nekad ir svarīgi attīstīt un atkārtot svaigi iegūtās prasmes.

Augstums- 11.5cm, garums- 19.5cm.

Apraksts

Šis košais violeti-dzeltenais begemots neatstās mazuli vienaldzīgu, it īpaši tad kad sapratīs, ka to var atī jautri vizināt! Koka bīdamā rotaļlieta brīnišķīgi noderēs mazuļa aktivitātēm un koordinācijas apguvei. Rotaļlietas pluss ir iespēja to iesaistīt izzinošās rotaļās. Tas tiešā veidā pozitīvi ietekmēs mazuļa attīstību. Optimālais vecums rotaļām ar velkamajām mantām- 1-3 gadi, tas ir laiks, kad bērns jau daudz ko ir apguvis, un viņam kā vēl nekad ir svarīgi attīstīt un atkārtot svaigi iegūtās prasmes.

Augstums- 11.5cm, garums- 19.5cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.