Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Bīdamā koka rotaļlieta-bruņurupucis

7.10

Bruņurupucis izskatās bez gala piemīlīgs- krāsots maigos toņos, taču pa malām un tā ritentiņi ir atstāta dabīgā koka krāsā. Bērnam vecumā no 1 līdz 3 gadiem būs patiess prieks ar viņu spēlējoties, pārvietojot to pa virsmām uz priekšu un atpakaļ, veicot pagriezienus, patstāvīgi izvēloties kustību ātrumu.

Augstums- 17cm, garums- 13.5cm.

Apraksts

Bruņurupucis izskatās bez gala piemīlīgs- krāsots maigos toņos, taču pa malām un tā ritentiņi ir atstāta dabīgā koka krāsā. Bērnam vecumā no 1 līdz 3 gadiem būs patiess prieks ar viņu spēlējoties, pārvietojot to pa virsmām uz priekšu un atpakaļ, veicot pagriezienus, patstāvīgi izvēloties kustību ātrumu. Dotajā vecumā šāda tipa attīstošās rotaļlietas ir neaizvietojamas, lai trenētu koordināciju un roku veiklību, kas ilgtermiņā dos iespēju vieglāk iemācīties lietas kas tiek apgūtas bērnudārzā vai sagatavojošajās grupiņās.

Augstums- 9.5cm, garums- 20.5cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.