Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Labirints ar koka pērlītēm

6.00

Neparastais, košais labirints ar pērlītēm- tieši tas kas vajadzīgs mazuļa attīstībai sākot no 1 līdz 3 gadiem.  Regulāra rotaļāšanās ar tāda veida labirintu, manāmi uzlabo mazuļa izpratni par telpu un roku koordināciju. Ar labirintu var spēlēties kā patstāvīgi, tā arī kopā ar mammu un tēti.

Apraksts

Neparastais, košais labirints ar pērlītēm- tieši tāda attīstošā rotaļlieta, kāda vajadzīga mazuļa attīstībai sākot no 1 līdz 3 gadiem. Uz koka pamatnes, kura ir tikusi rūpīgi nopulēta ar rokām, ir piestiprinātas divas resnas, izliektas metāla stieples dažādās krāsās, savukārt pa viņām ir iespējams pārvietot daudzkrāsainas koka pērlītes. Regulāra rotaļāšanās ar tāda veida labirintu, manāmi uzlabo mazuļa izpratni par telpu un roku koordināciju. Rotaļlieta ir krāsota izmantojot netoksiskas krāsas patīkamos toņos- tās nav pārāk spilgtas taču vienlaicīgi piesaista mazuļa interesi un notur koncentrāciju. Ar labirintu var spēlēties kā patstāvīgi, tā arī kopā ar mammu un tēti.

Augstums – 14 cm, platums – 9cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.