Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Lielais koka kluču komplekts (35gb)

23.50

Lielais komplekts sastāv no 35 koka klucīšiem ar zīmējumiem, ieinteresēs mazuļus vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Ar šo klucīšu palīdzību ir iespējams uzcelt vairākas mājas, pulksteņa torni, veikaliņu, kā arī spēlē var iesaistīt mašīnu, suni un kaķi. Spēle ar koka klucīšiem attīsta roku veiklību un koordināciju, sniedz mazulim sapratni par līdzsvara izjūtu, māca jēdzienus “augstāk” un “zemāk”.

Apraksts

Lielais komplekts sastāv no 35 koka klucīšiem ar zīmējumiem, ieinteresēs mazuļus vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Ar šo klucīšu palīdzību ir iespējams uzcelt vairākas mājas, pulksteņa torni, veikaliņu, kā arī spēlē var iesaistīt mašīnu, suni un kaķi. Koka kluči ir ne tikai dabīgi un droši mazuļa veselībai, taču tie ir arī  acīm daudz baudāmāki, nekā pieejamie analogi- košās krāsās un  izgatavoti no  plastmasas. Spēle ar koka klucīšiem attīsta roku veiklību un koordināciju, sniedz mazulim sapratni par līdzsvara izjūtu, māca jēdzienus “augstāk” un “zemāk”. Šāda veida rotaļlietas ir lietderīgi iegādāties pat tad, kad mazulis vēl neizrāda interesi spēlei ar blokiem, pietiks ar to, ka mājas ceļ mamma un tētis, tad arī mazulim tas šķitīs aizraujoši. Bērniem ir ārkārīgi izteikta vēlme līdzināties un atkārtot, un visdrīzāk pat gadu vecs ķipars spēc uzbūvet savu pirmo krāsaino koka klucīšu māju.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.