Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Mazais koka klucīšu komplekts (15gb)

13.30

Nelielais koka klucīšu komplekts- attīstoša rotaļlieta bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam, kuriem patīk fantazēt un būvēt dažādas mājiņas. Komplekts ļauj uzbūvēt pilsētu kurā ir konditoreja, kā arī tirgus ar dārzeņu plauktiem. Garām mājiņām varēs braukāt mašīnas, kaķis un suns visu notiekošo vēros no malas. Iegūtās prasmes noteikti noderēs mazulim bērnudārzā. Košie augļi, smaidīgi dzīvnieciņi, pulkstenis- tas viss mazulī uzjunda zinātkāri.

Apraksts

Nelielais koka klucīšu komplekts- attīstoša rotaļlieta bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam, kuriem patīk fantazēt un būvēt dažādas mājiņas. Komplekts ļauj uzbūvēt pilsētu kurā ir konditoreja kā arī tirgus ar dārzeņu plauktiem. Garām mājiņām varēs braukāt mašīnas, kaķis un suns visu notiekošo vēros no malas. Spēlējieties kopā ar bērnu, palīdziet viņam attīstīt fantāziju un logopēdisko domāšanu, slavējiet, ja bērns bija spējīgs pats uzbūvēt savu pirko koka mājiņu- tas ir jauns attīstības pakāpiens, kurš ir ticis pieveikts mazuļa attīstības kāpnēs. Iegūtās prasmes noteikti noderēs mazulim bērnudārzā. Visbeidzot ar klucīšiem ir vienkārši interesanti spēlēties. Zīmējumi uz tiem ir veikti ļoti kvalitatīvi un ieguldot sirdi un dvēseli. Košie augļi, smaidīgi dzīvnieciņi, pulkstenis- tas viss mazulī uzjunda zinātkāri. Vienlaicīgi mazulim var paskaidrot par to, kādi pastāv būvniecības materiāli- ķieģeļi, koks, dakstiņu jumts. Krāsojumā ir izmantotas tikai ūdens bāzes krāsas, bez kaitīgiem piemaisījumiem, kā arī koks ir rūpīgi nopulēts.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.