Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Velkamā koka rotaļlieta-lauva

7.10

Rotaļlieta Lauva- koša attīstošā spēļmanta, kas paredzēta no 1 līdz 3 gadu vecumam, ir izgatavota no augstas kvalitātes koka, krāsota ar ekoloģiskām ūdens bāzes krāsām. Rotaļlietai ir noapaļoti stūri, kā arī tā ir pilnīgi droša pat vismazākajiem ķipariem. Velkamās rotaļlietas noformējums- smaidīga lauviņa palīdzēs saglabāt mazuļa interesi spēlēšanās laikā.

Augstums- 13cm, garums- 15cm.

Apraksts

Rotaļlieta Lauva- koša attīstošā spēļmanta, kas paredzēta no 1 līdz 3 gadu vecumam, ir izgatavota no augstas kvalitātes koka, krāsota ar ekoloģiskām ūdens bāzes krāsām. Lauviņa sniegs mazulim daudz pozitīvu mirkļu, kā arī palīdzēs attīstīt kā fizisko attīstību, tā fantāziju. Pārvietot rotaļlietu pa gludām virsmām ir ļoti vienkārši, tai pat laikā ir nepieciešams attīstīt koordināciju, lai veiksmīgi spētu kontrolēt rotaļlietas ripošanas virzienu un ātrumu. Brīnišķīgs bērna fiziskās attīstības trenažieris. Rotaļlietai ir noapaļoti stūri, kā arī tā ir pilnīgi droša pat vismazākajiem ķipariem. Velkamās rotaļlietas noformējums- smaidīga lauviņa palīdzēs saglabāt mazuļa interesi spēlēšanās laikā.

Augstums- 13cm, garums- 15cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.