Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Velkamā koka rotaļlieta-zebra

7.10

Velkamā rotaļlieta mazulim ir neaizvietojama. Tā attīsta koordināciju, palīdz pareizai fiziskajai attīstībai, stimulē bērnu arvien vairāk pārvietoties patstāvīgi un būt aktīvam. Tas ir izkrāsots košās krāsās, izmantojot ekoloģiski drošas krāsas uz ūdens bāzes, kuras izceļās ar savu tekstūru un ilgo kalpošanas mūžu.

Augstums- 11cm, garums- 14cm.

Apraksts

Velkamā rotaļlieta mazulim ir neaizvietojama. Tā attīsta koordināciju, palīdz pareizai fiziskajai attīstībai, stimulē bērnu arvien vairāk pārvietoties patstāvīgi un būt aktīvam. Optimālais rotaļlietas iegādes laiks ir tad, kad mazulis ir sasniedzis 1- 3 gadu vecumu, jo tieši šajā vecumā bērnu visbiežāk sāk interesēt velkamās rotaļlietas un rotaļlietas ar ritentiņiem. Pateicoties izturīgajiem koka ritentiņiem, zebru ir viegli vizināt pa gludām virsmām. Tas ir izkrāsots košās krāsās, izmantojot ekoloģiski drošas krāsas uz ūdens bāzes, kuras izceļās ar savu tekstūru un ilgo kalpošanas mūžu.

Augstums- 13cm, garums- 15.5cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.