Veikt pasūtījumus šobrīd nav iespējams. Veikals ir slēgts.

Vidēja izmēra koka klucīšu komplekts (25gb)

20.00

Koka klucīši- attīstošā rotaļlieta jebkuram mazuļa attīstības posmam. Komplektā ietilpst dažādu formu koka kluči- kubi, trijstūri, tiltiņi un cilindri, divas mašīnas. Attīstošo klucīšu komplekts ir brīnišķīgs vecāku un bērnu kopīgai spēlei. Klucīši ir pilnīgi droši mazulim- to starpā nav mazu detaļu, tiem ir kvalitatīvs krāsojums un ideāli nopulētas virsmas.

Apraksts

Koka klucīši- attīstošā rotaļlieta jebkuram mazuļa attīstības posmam. Ar 25 attīstošu klucīšu palīdzību, bērns vecumā no 1 līdz 3 gadiem, balstoties uz savu fantāziju būs spējgs patstāvīgi būvēt mājas. Komplektā ietilpst dažādu formu koka kluči- kubi, trijstūri, tiltiņi un cilindri. Kā arī divas mašīnas ar kurām varēs pārvietoties pa izdomāto pilsētu. Attīstošo klucīšu komplekts ir brīnišķīgs vecāku un bērnu kopīgai spēlei. Jūs varat iemācīt mazulim celt skaistas mājiņas, ļausiet izpausties viņa mākslinieciskajai dabai un gaumes izjūtai. Tikai neliekat šķērsļus mazuļa vēlmei patstāvīgi izpausties, ja mazulis ir sācis fantazēt un lint klucīšus pēc viņa patikas- ļaujiet viņam izpausties, tādā veidā attīstās mākslinieciskās iemaņas. Tieši otrādi, paslavējiet mazo un atbalstiet viņa spēju rotaļāties patstāvīgi. Klucīši ir pilnīgi droši mazulim- to starpā nav mazu detaļu, tiem ir kvalitatīvs krāsojums un ideāli nopulētas virsmas.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.