Bīdamā koka rotaļlieta-žirafe

7.10

Bīdamā rotaļlieta “Žirafe” iepatiksies jebkuram mazulim- tā ir krāsaina, koša, patīkama taustei, tā ir viegli vadāma pa piemēram galdu vai grīdu. Rotaļlieta pozitīvi ietekmē bērna attīstību no 1 līdz 3 gadu vecumam. Vizinot rotaļlietu pa gludām virsmām, tā labvēlīgi ietekmē mazuļa kustību koordināciju.

Augstums- 17cm, garums- 13.5cm.

В наличии

Описание

Bīdamā rotaļlieta “Žirafe” iepatiksies jebkuram mazulim- tā ir krāsaina, koša, patīkama taustei, tā ir viegli vadāma pa piemēram galdu vai grīdu. Arī vecāku uztraukumam nav pamata- rotaļlieta ir pavisam droša priekš viņu atvases. Tai nav asu stūru, tā ir akurāti nopulēta, pārklāta ar ūdens bāzes krāsām un ekoloģiski akceptētu laku, kura neizdala kaitīgus izgarojumus un vielas, kuras nelabvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi. Ir pamanīts, ka rotaļlieta pozitīvi ietekmē bērna attīstību no 1 līdz 3 gadu vecumam. Vizinot rotaļlietu pa gludām virsmām, tā labvēlīgi ietekmē mazuļa kustību koordināciju.

Augstums- 17cm, garums- 13.5cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.