Koka piramīda

6.00

Šī košā attīstošā piramīda ir paredzēta bērniem no 1 līdz 2 gadu vecumam. Tā sastāv no paliktņa, četriem gredzeniem un bumbas-galotnes. Visas rotaļlietas detaļas ir ideāli gludas, nopulētas, taustei patīkamas. Spēles procesā mazulis cenšās izzināt atšķirību starp “mazs” un “liels”, kā arī “augstāk” un “zemāk”. Vienlaicīgi iepazīst krāsas un pamazām mācās skaitīt.

В наличии

Описание

Šī košā attīstošā piramīda ir paredzēta bērniem no 1 līdz 2 gadu vecumam. Tā sastāv no paliktņa, četriem gredzeniem un bumbas-galotnes. Visas rotaļlietas detaļas ir ideāli gludas, nopulētas, taustei patīkamas. Piramīda mazulim ir viegli uztverama un tā uz ilgāku laiku piesaista mazuļa uzmanību. Spēles procesā mazulis cenšās izzināt atšķirību starp “mazs” un “liels”, kā arī “augstāk” un “zemāk”. Vienlaicīgi iepazīst krāsas un pamazām mācās skaitīt- šeit protams neiztikt bez vecāku palīdzības. Attīstošā koka piramīda- neaizvietojama rotaļlieta jebkuram mazulim, ne velti tieši šī spēļmanta ir pārbaudīta un zināma jau vairākus gadu desmitus.

 

Augstums- 14cm, platums- 7cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.