Velkamā rotaļlieta Vilcieniņš-Piramīda

6.70

Šī attīstošā rotaļlieta derēs bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam, un tā brīnišķīgi palīdz mazulim attīstīt logisko domāšanu un attapību. Rotaļlietu var arī vizināt aiz piekabinātās viervītes.  Lai mazinātu skabargu iespējamību, ražotājs ir īpaši rūpīgi apstrādājis detaļas, padarot virsmas īpaši gludas un patīkamas taustei.

Augstums- 9cm, platums- 11cm.

В наличии

Описание

Sorteri un piramīdas mēdz būt dažāda veida- kā piemēram, lūk šāda velkamā rotaļlieta lokomatīva formā. Pareizāk sakot, izjauktā veidā, tā ir tikai platforma ar stabiņiem uz ritentiņiem, taču tiklīdz uz šiem stabiņiem tiek sakārtotas dažādu formu koka detaļas, tiek izveidots pilnvērtīgs vilcieniņš! Šī attīstošā rotaļlieta derēs bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam, un tā brīnišķīgi palīdz mazulim attīstīt logisko domāšanu un attapību. Vispirms būs nepieciešama vecāku palīdzība, taču pēc tam, kad bērniņš jau būs apguvis lietu secību, salikt rotaļlietu būs daudz vieglāk. Vēl viens rotaļlietas pluss, to var vizināt aiz piekabinātās viervītes.  Lai mazinātu skabargu iespējamību, ražotājs ir īpaši rūpīgi apstrādājis detaļas, padarot virsmas īpaši gludas un patīkamas taustei.

Augstums- 9cm, platums- 11cm.

Apmaksa un Piegāde

Pēc pasūtījuma noformēšanas, mēs atsūtīsim rēķinu apmaksai uz tavu e-pastu. To tu varēsi apmaksāt savā internetbankā. Pēc apmaksas saņemšanas 24h laikā mēs nosūtīsim tev preces ar tavu izvēlēto veidu.

Mēs piedāvājam piegādi uz kādu no Omniva pakomātiem, kā arī kurjerpiegādi uz tavu adresi. Tu vari izvēlēties tuvāko no 80+ pakomātiem Latvijā vai arī sagaidīt kurjeru, kas atvedīs pasūtījumu uz mājām.

Piegāde uz pakomātu maksās tikai 2 EUR, bet kurjerpiegāde uz mājām- 5 EUR. Visiem pirkumiem virs 50 EUR piegāde Omniva pakomātā ir bezmaksas.