Zobu šķilšanās mazuļiem ir sāpīgs un sarežģīts process, taču tas ir ļoti svarīgs. Vēlies tam sagatavoties un pasekot, lai mazuļa zobiņi izveidotos veselīgi? Pieraksties mūsu jaunumiem un bezmaksas rokasgrāmatu tūlīt pat!

Zobu šķilšanās grafiks, padomi – ko šajā bērna dzīves posmā darīt, kā nepieļaut nepareizu zobu augšanu – un ne tikai.

Slinga krelles

Viena no problēmām krūts barošanas periodā – nemierīgās rociņas plēš aiz matiem, rausta apģērbu un kniebj krūtīs. Izeja pastāv – tās ir silikona krellītes, inovatīvs palīgs jaunās paaudzes māmiņām.

Silikona košļājamās bumbiņas, ir ne tikai moderns un stilīgs aksesuārs, tās palīdzēs mazulim nozīmīgā viņa pieaugšanas periodā – zobiņu šķilšanās laikā. Visas krellītes var košļāt, tās ir veidotas no ekoloģiski tīra pārtikas silikona, kas nesatur bisfenolu A, PVC, smagos metālus, tās nav kaitīgas pēc sava sastāva, tām nav ne smaržas, ne garšas. Silikonu var sterilizēt gan augstā, gan ļoti zemā temperatūrā.

Visām krellēm ir droša aizdare, kas veidota no augstas kvalitātes bērnam nekaitīga plastikāta. To bez grūtībām var aizvērt un atvērt pieaugušais, bet mazulim tas nebūs pa spēkam. Šāda aizdare pietiekami stingri notur krellītes, bet pie strauja un spēcīga rāviena pati atveras, pasargājot māmiņas kaklu. Aizdare arī ļauj regulēt krellīšu garumu pēc vajadzības.

Close

Slinga krelles no silikona bumbiņam

12.00
Read more
Close

Slinga krelles no silikona bumbiņam

12.00
Read more